Personale

Charlotte Pedersen / Kultur- og Biblioteksleder

Icon Description

Telefon: 8888 5212 / 2895 3475

E-mail: charlotte.pedersen@middelfart.dk
» Ledelse «

Paw Lyng / Servicemedarbejder

Icon Description

Telefon: 2896 1362
E-mail: paw.lyng@middelfart.dk
» Økonomi og administration « 

Anitha Uhrenholt / Regnskabsmedarbejder

Icon Description

Telefon: 8888 5213
E-mail: anitha.uhrenholt@middelfart.dk
» Økonomi og administration « 

Iben Elgaard Keller / Kommunikationskonsulent

Icon Description

Telefon: 8888 5215
E-mail: Iben.ElgaardKeller@middelfart.dk
» It og kommunikation «

Benjamin Fritz-Jensen / IT-Bibliotekar

Icon Description

Telefon: 8888 5217
E-mail: benjamin.fritz-jensen@middelfart.dk
» It og kommunikation «

Kamilla Uttrup / Kulturkonsulent

Icon Description

Telefon: 8888 5219
E-mail: Kamilla.Uttrup@middelfart.dk
» Team Kultur «

Maria Guldager Rasmussen / Litteraturformidler

Icon Description

Telefon: 8888 5219
E-mail: Maria.GuldagerRasmussen@middelfart.dk
» Team Kultur «

Simon Lund Petersen / Litteraturformidler

Icon Description

Telefon: 8888 5236
E-mail: simon.lundpetersen@middelfart.dk
» Team Kultur «

Line Krab / Bibliotekar

Icon Description

Telefon: 8888 5246
E-mail: line.krab@middelfart.dk
» Team Kultur «

Rasmus Lundbeck Jørgensen / Børn- & unge-formidler

Icon Description

Telefon: 8888 5218
E-mail: rasmus.lundbeckjorgensen@middelfart.dk
» Team Kultur «

Marlene Clement / Børnekulturkonsulent

Icon Description

Telefon: 4031 7635
E-mail: Marlene.Clement@middelfart.dk
» Team Kultur «

Jens Christensen / Bibliotekar

Icon Description

Telefon: 8888 5227
E-mail: Jens.Christensen@middelfart.dk
» Team Bibliotek «

Mette Geisler Olsen / Bibliotekar

Icon Description

Telefon: 8888 5225
E-mail: Mette.GeislerOlsen@middelfart.dk
» Team Bibliotek «

Marianne Henningsen / Bibliotekar

Icon Description

Telefon: 8888 5234
E-mail: marianne.henningsen@middelfart.dk
» Team Bibliotek «

Bente Kristensen / Bibliotekar

Icon Description

Telefon: 8888 5226
E-mail: Bente.Kristensen@middelfart.dk
» Team Bibliotek «

Sidse Lindberg / Bibliotekar

Icon Description

Telefon: 8888 5235
E-mail: Sidse.Lindberg@middelfart.dk
» Team Bibliotek «

Mads Møller / Bibliotekar

Icon Description

Telefon: 8888 5228
E-mail: mads.moeller@middelfart.dk
» Team Bibliotek «

Anne Neble Nielsen / Bibliotekar

Icon Description

Telefon: 8888 5237
E-mail: Anne.NebleNielsen@middelfart.dk
» Team Bibliotek «

Charlotte Nicolaysen / Bibliotekar

Icon Description

Telefon: 8888 5224
E-mail: Charlotte.Nicolaysen@middelfart.dk
» Team Bibliotek «

Eva Præstgaard / Bibliotekar

Icon Description

Telefon: 8888 5242
E-mail: Eva.Praestgaard@middelfart.dk
» Team Bibliotek «

Laura Skov Mogensen / Bibliotekar

Icon Description

Telefon: 8888 5230
E-mail: laura.frederikkeskovmogensen@middelfart.dk
» Team Bibliotek «

Dorte Søndergaard Bibliotekar

Icon Description

Telefon: 8888 5214
E-mail: Dorte.Soendergaard@middelfart.dk
» Team Bibliotek «

Pia Gotfredsen / Assistent

Icon Description

Telefon: 8888 5239
E-mail: Pia.Gotfredsen@middelfart.dk
» Team Bibliotek «

Sissel Madsen / Assistent

Icon Description

Telefon: 8888 5238
E-mail: Sissel.PernilleH.Madsen@middelfart.dk
» Team Bibliotek «

Charlotte Tychsen / Assistent

Icon Description

Telefon: 8888 5211
E-mail: Charlotte.Tychsen@middelfart.dk
» Team Bibliotek «